HAKKIMIZDA

ATILIM TEKNİK servis olarak 14 yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki müşterilerimize kombi arıza, kombi bakımı, kombi tamir, petek temizliği üzerine servis hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve tecrübeli teknik kadromuz, donanımlı araçlarımızla İstanbul da tüm noktalarda servis sağlayabilmekteyiz. Yaygın ve geniş servis ağımızla müşterilerimize etkili ve hızlı servis sağlayabilmekteyiz.

* Tecrübeli teknisyen kadrolarına sahibiz
* En yaygın hizmet ağına sahibiz
* Aynı gün servis sağlayabilen ender firmalardan biriyiz
* Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktayız
* Güler yüzlü çağrı merkezi ve teknik ekiplerine sahibiz
* İşçilik kalitesinde en yüksek servis firmalarından biriyiz
* Tüm personellerine hizmet içi eğitim veren ender servislerden biriyiz

Teknik servis kuruluşları arasında en kaliteli ve başarılı hizmet verenler arasında kendimize yer bulmak için çaba sarf ediyoruz. Özellikle hizmet bölgemiz olan İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerin genelinde kombi tamiri, bakımı üzerinde yoğunlaşıyoruz. Böylelikle kombinizde yaşayacağınız ısıtma problemlerinin çözüme kavuşabilmesi, ihtiyaçlarınızın giderilebilmesi ve bakımın yapılması için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Her zaman için size detaylı olarak sorunlarla ilgili bilgi verecek ve isteklerinizi karşılayacağız.

Vizyonumuz

Tamamen kaliteli bir kurum olarak anılmak ve her yaptığımız işle birlikte uzun yıllar boyunca müşterilerimizin ihtiyacını karşılayarak, tavsiye edilen bir servis olmak istiyoruz. Bu sayede herkes için saygı görebilecek bir yapıya sahip olacak ve aynı zamanda ülkemizdeki dört bir yanda hizmet vermeye devam edebileceğiz. ATILIM TEKNİK Kombi servisi olarak verdiğimiz hizmete ek olarak müşterilerimize petek temizliği ve kombi yapısı hakkında detaylı açıklamalarda da bulunabiliyoruz. Sorunu belirtmemiz ve karşısında nasıl bir çözüm yapılacağıyla ilgili detaylı bilgi vermemiz sayesinde de vizyonumuza ulaşmak için gereken sağlam adımları çok başarılı bir biçimde atabiliyoruz. İstanbul?da ATILIM TEKNİK servis olarak ilk akla gelen kurum olabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Misyonumuz

İçerisinde bulunulan dönemde çok fazla servis bulunması nedeniyle insanların bunlardan hangilerinin kaliteli hizmet verip hangisinin kalitesiz olduğunu ayırt edememesi bizi üzüyor. Misyonumuzun her zaman için bizi ileriye taşıyacağını düşünüyoruz ve bunun için de uzun yıllardır önemli girişimlerde bulunuyoruz. Tamamen son teknoloji aletler kullanılabiliyor ve böylelikle rahatlıkla yeni nesil çalışmalar sayesinde artık çok daha kısa süre içerisinde müşterilerimize ulaşarak hizmet verebiliyoruz. Türkiye genelinde müşterilerimize uzun vadede hizmet verirken aynı zamanda her zaman için ekonomik olmaya devam etmek istiyoruz.